Odvysílané díly

Vánoční díl

Vánoční epizoda se všemi hosty druhé série pořadu Linka.

Ondrej Havelka

Jedinečná setkání jazzového kytaristy Rudyho Linky a jeho českých i zahraničních hostů v srdci šumavské krajiny. Rozhovory o životních příbězích, názorech i zkušenostech a společný jam na závěr!

Bill Frisell (in English)

Nejen jako hudebník a moderátor, ale také jako hostitel se ve svém pořadu představuje jazzový kytarista Rudy Linka, který už podruhé přivítá zcela jedinečnou osobnost jazzové kytary, tentokrát legendárního Billa Frisella. Rozhovor s ním vznikl během jeho pražského koncertu v rámci Bohemia JazzFestu.

David Koller

Jedinečná setkání jazzového kytaristy Rudyho Linky a jeho českých i zahraničních hostů v srdci šumavské krajiny. Rozhovory o životních příbězích, názorech i zkušenostech a společný jam na závěr!

Randy Brecker

Nejen jako hudebník a moderátor, ale také jako hostitel se ve svém pořadu představuje jazzový kytarista Rudy Linka, který už podruhé přivítá zcela jedinečnou osobnost jazzové trumpety, tentokrát legendárního Randyho Breckera. Rozhovor s ním vznikl během jeho pražského koncertu v rámci Bohemia JazzFestu.

Adam Plachetka

Jedinečná setkání jazzového kytaristy Rudyho Linky a jeho českých i zahraničních hostů v srdci šumavské krajiny. Rozhovory o životních příbězích, názorech i zkušenostech a společný jam na závěr!

Mike Stern (in English)

Nejen jako hudebník a moderátor, ale také jako hostitel se ve svém pořadu představuje jazzový kytarista Rudy Linka, který už podruhé přivítá zcela jedinečnou osobnost jazzové kytary, tentokrát legendárního Mika Sterna. Rozhovor s ním vznikl během jeho pražského koncertu v rámci Bohemia JazzFestu.

Tonya Graves

Tonya Graves jako host uznávaného hudebníka Rudyho Linky. Druhá série hudební talk show přináší přátelský rozhovor nejen o muzice a společný jam na závěr

Luboš Andršt

Luboš Andršt jako host uznávaného hudebníka Rudyho Linky. Druhá série hudební talk show přináší přátelský rozhovor nejen o muzice a společný jam na závěr

Karel Šíp

Karel Šíp jako host uznávaného hudebníka Rudyho Linky. Druhá série hudební talk show přináší přátelský rozhovor nejen o muzice a společný jam na závěr

Jaroslav Hutka

Jaroslav Hutka jako host uznávaného hudebníka Rudyho Linky. Druhá série hudební talk show přináší přátelský rozhovor nejen o muzice a společný jam na závěr

John Scofield (in English)

Nejen jako hudebník a moderátor, ale také jako hostitel se ve svém pořadu představuje jazzový kytarista Rudy Linka, který už podruhé přivítá zcela jedinečnou osobnost jazzové kytary, tentokrát legendárního Johna Scofielda. Rozhovor s ním vznikl během jeho pražského koncertu v rámci Bohemia Jazz Festu.

Pjér la Šé’z

Pjér la Šé’z jako host špičkového jazzového kytaristy Rudyho Linky. Jedinečná setkání plná rozhovorů o životních příbězích, názorech i zkušenostech a společný jam na závěr

Felix Slováček

Tentokrát je hostem pořadu Felix Slováček, klarinetista a kapelník, který stál řadu let v čele Big Bandu Českého rozhlasu. S Rudym Linkou vyslechnou své oblíbené nahrávky, pohovoří spolu o kouzlu starého swingu, ale utkají se i v neobvyklé sportovní disciplíně.

Soul Rebels (in English)

Rudy se tentokrát se vydal za svými hosty na koncert do Brna, kde vystoupila neworleanská kapela Soul Rebels. S jejím frontmanem projde městem, kapela zahraje přímo v tramvaji a nebude chybět ani obvyklé bleskové interview v přívěsu.

Martina Bárta

Zpěvačka Martina Bárta na sebe v České republice upozornila nejprve vítězstvím v talentové soutěži a posléze i reprezentací ČR na soutěži Eurovize v Kyjevě. Podstatná část jejího hudebního života se ale odehrává v sousedním Německu.

Pat Metheny (in English)

Rudy Linka se za svým výjimečným hostem tentokrát vydal na koncert do pražského Fora Karlín. Právě tam se setkal s ikonickou jazzovou osobností, kytaristou Patem Methenym, který před svým koncertem poskytl Rudymu Linkovi exkluzivní rozhovor.

Matěj Ruppert

Zpěvák Matěj Ruppert je znám především jako frontman kapely Monkey Business. Funky, groove, riff… Právě v těchto formulkách si oba protagonisté povídají o hudbě, která jim oběma učarovala.

Michal David

Návštěva zpěváka a skladatele Michala Davida může být možná pro mnohé překvapivá, ale mezi oběma muzikanty existuje dávné přátelství a až nečekané hudební porozumění.

Miroslav Vitouš

Kontrabasista Miroslav Vitouš je jednou za světově proslulých jazzových osobností českého původu. Během své návštěvy u Rudyho Linky hovoří o své spolupráci s největšími jazzovými hvězdami, jakými byli například Miles Davis, Chick Corea nebo Joe Zavinul, ale i o své hráčské filozofii a pestrém životním příběhu

Tomáš Linka

V prvním díle sáhnul Rudy Linka do rodinné přízně a na Šumavu pozval svého bratrance, zpěváka a hráče na foukací harmoniku Tomáše Linku.